Strona tytułowa (i podziękowania)

Poniżej zamieściłam wzór strony tytułowej i wzór podziękowań, który można ściągnąć i zmodyfikować. Do wzorów należy oczywiście podstawić swoje dane.

WZÓR STRONY TYTUŁOWEJ

WZÓR PODZIĘKOWAŃ

Podziękowania zamieszcza się zwyczajowo na drugiej stronie (drukujemy na drugiej kartce). Nie jest to obowiązkowe, ale warto to zrobić w przypadku, gdy napisanie pracy poprzedzało prowadzenie badań naukowych lub zdobycie źródeł było wyjątkowo trudne i ktoś nam w tym wydatnie pomógł. Należy jednak zachować niezbędny umiar, bo to nie rozdanie Oscarów i naprawdę można pominąć teściową brata drugiej żony szwagra pani szatniarki:)

B

PROFESJONALNE KOREKTY prac doktorskich, magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych, artykułów naukowych. WYCENA BEZPŁATNIE:)

Dostosowujemy grafikę (marginesy, interlinia, czcionka, kursywa, pogrubienie, punktory i inne). Poprawiamy przypisy, bibliografię, błędy stylistyczne, ortograficzne, interpunkcyjne, gramatyczne, składniowe. Likwidujemy powtórzenia, podpowiadamy synonimy oraz związki frazeologiczne. www.profesjonalne-korekty.eu

Dodaj komentarz